Koha — February 25, 2018 at 10:11 pm

Vetëm nëntë ditë para ndeshjes me Realin, lëndohet Neymar

Neymar ka pësuar një lëndim në ndeshjen ndaj Marseille dhe është larguar me barelë jashtë fushës
PSG ka marrë një lajm shumë të keq, pasi gjatë ndeshjes me Marseille është lënduar ylli kryesor i skuadrës, Neymar.Braziliani ka shkelur keq në tokë, duke lënduar nyjën e këmbës së djathtë në minutën e 77 të takimit, kur skuadra e tij po fitonte 3:0.Ai nga fusha është larguar duke qarë dhe mbajtur kokën Marseille është lënduar ylli kryesor i skuadrës, Neymar.Braziliani ka shkelur keq në tokë, duke lënduar nyjën e këmbës së djathtë në minutën eme duar. eymar.Braziliani ka shkelur keq në tokë, duke lëndua/Express