Lajme — October 15, 2017 at 5:11 pm

Tronditet Beogradi, ndodh shpërthim i fuqishëm në Serbi (Video)

Në cepin e një rruge të kryeqytetit serb, Beograd, në orët e paraditës së sotme ka shpërthyer një makinë në lëvizje, shkruajnë mediat serbe, përcjell Telegrafi.
Sipas dëshmitarëve okularë, shpërthimi u ndie fuqishëm në gjithë hapësirën përreth dhe kishte edhe dridhje të dritareve.Qytetarët ishin shqetësuar, duke pasur frikë se po bëhej fjalë për diçka më të madhe. E ekipet e Ndihmës së Shpejtë kanë ardhur menjëherë.
Videon mund ta shikoni më poshtë:

Video