Lajme — October 15, 2017 at 5:26 pm

Shokuese: Shqiptari plagoset me thikë në qafë për një borxh

Një i ri shqiptar ka mbetur i plagosur me thikë në qafë, pas një sherri që kishte pasur me një 37-vjeçar nga Moldavia. Ngjarja ka ndodhur në orët e natës në Terni, Itali.
Siç shkruajnë mediat italiane, sherri mes 33-vjeçarit shqiptar dhe 37-vjeçarit moldav kishte nisur për shkak të një borxhi.Gjatë sherrit moldavi kishte nxjerrë një thikë që e mbante me vete dhe e kishte qëlluar shqiptarin në qafë. I menjëhershëm ka qenë reagimi.
JA VIDE PoSHTE: