Kuriozitete — October 11, 2017 at 8:23 pm

Sheiku Saudit braktis Nusen në ditën e dasmës, arsyeja do ju lë pa fjalë!

Një dhëndër në Arabinë Saudite u largua nga ceremonia e dasmës pasi babai i nuses ngulte këmbë që vajza e tij të shkonte në ceremoni me makinë, përcjell albeu.com.
Babai i nuses kishte kërkuar që vajza e tij të marrë një patentë shoferi dhe një makinë.
Kërkesa e babait u bë vetëm pak minuta para se të fillonte ceremonia e dasmës.
Dhëndri shpejt e hodhi poshtë kërkesën dhe u largua nga ndërtesa, duke lënë prapa familjen e tij.per me shume shiko videon me poshte: