Lajme — October 16, 2017 at 3:50 pm

Labit i ‘prishet’ dasma, Meda ‘tradhëtoi’ gruan e tij, ja me kë u zë ‘mat’ (Foto)

Meda dhe Lulja janë ftuar së bashku në dasmën e Labit, të cilët edhe e kanë nderuar atë me pjesëmarrje, përcjell ORAinfo.Por diçka që nuk shkon është se çifti nuk po qëndrojnë afër nëjri-tjetrit, për më tepër Meda u fotografua me dy koleget superfemra.
Big Mama dhe Shkurte Gashi ishin ato që u nderuan në ulëse me Medën, por megjithatë ai ka shkuar për të realizua një fotografi me to.
Kjo foto me siguri nuk do të mirëpritet nga gruaja e Medës, Lulja.