Show Biz — October 16, 2017 at 4:28 am

Ky është momenti më i mirë dhe më interesant i dasmës së Labit (Video)

Po vazhdon atmosfera në dasmën e moderatorit Labinot Gashit.Që nga mesdita e sotme, dasma e tyre është duke u përciellur në çdo detaj.
Por tani që ceremonia e dasmës po shkon drejt fundit, Labi dhe Qëndresa kanë bërë vallëzimin e parë si dhëndër dhe nuse, transmeton Magazina.al
Ky moment ka ndezur edhe më shumë atmosferen në dasmën e tyre, ku të ftuar përveç familjes ka edhe fytyra të njohur publike.
Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme:

Video