Show Biz — March 1, 2018 at 5:37 am

Kunatat përplasen fort, Nora e quan te poshtër Tunen, ajo i’a kthen edhe me keq…

Të dyja janë ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës, shkruan GazetaBlic.Flasim për Nora Istrefin dhe Tuna Sejdin të cilat kanë më shumë se një dekadë që janë pjesë e skenës muzikore shqiptare.
Nora Istrefi ka vite që është e martuar me Robert Berishën, ku kanë dhe një vajzë me emrin Renee. Familjes Berisha ka afro dy vite që i është bashkuar dhe Tuna e cila është në lidhje me vëllain e Robertit, Patrisin. Në muajin maj të vitit të kaluar çifti u bënë prindër për herë të parë, ku Tuna solli në jetë djalin të cilin e pagëzuan me emrin Tian.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje)