Lajme — March 1, 2018 at 5:32 am

Haradinaj, harron gjithqka: Është koha qe Serbisë t’ia falim për atë çfarë na bëri (VIDEO)

Përderisa mijëra kosovarë vazhdojnë të jenë të zhdukur nga lufta e fundit në Kosovë që la mijëra viktima civile për shumicën e të cilëve ende nuk është vënë drejtësia në Serbi, ish-komandanti i UÇK-së që ka humbur edhe vet familjarë gjatë luftës, tash kryeministër i vendit, Ramush Haradinaj është shprehur i gatshëm t’i falë serbët, apo autoritetet serbe, shkruan Insajderi.
(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje videon)