Lajme — March 1, 2018 at 5:19 am

Gjyste Vulaj: Vjehrrit edhe Vjehrres i’u shpërbej kafen e zhveshur, atyre nuk ju pengon kjo ( VIDEO )

Showmeni i njohur Ermal Mamaqi vazhdon të befasojë publikun me të ftuarit e tij në emisionin “Xing me Ermalin”. Gjyste Vulaj e ftuara në “Xing me Ermalin”, dhurojë spektakël për teleshikuesit.

Gjyste Vulaj tha se e ka shumë ne qejf qe te ne shtëpi te rrije ne bikini, ndërsa tha se edhe vjerrhi me vjehrrën kur vijnë i shërben e zhveshur..

Kliko ne hapësirën me poshtë dhe shikoje ketë emision interesant:)

KLIKO PER VIDEO KETU