Lajme — October 16, 2017 at 4:41 am

Elvis Naçi: Skënderbeu nuk luftoj për krishterizmin, por për kombin (Video)

Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi.
Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas, shkruan Gazeta NewBorn.Hoxhë Elvisi, ka folur edhe për Skënderbeun, heroin e kombit shqiptar.Ai luftën e tij e ka quajtur luftë për kombin dhe jo për krishterizëm, përcjellë Gazeta NewBorn.
Ja video:

Video