Lajme — October 16, 2017 at 3:57 am

Edi Rama trondit me gjendjen e tij shëndetësore? (Video)

Kryeministri Rama është duke zhvilluar një takim sot në Vlorë, i cili po transmetohet live në Facebook.
Rama ka shtruar një serë problematikash të hasura gjatë qeverisjes së shkuar duke sulmuar administratën e LSI-së dhe PDIU-së, ndërsa ka theksuar faktin se nevojitet që në punë të futen ata që janë specialistë, shkruan Albeu.com.
Gjatë fjalës së tij, Rama dukej i lodhur në fytyrë duke të dhënë idenë se shëndeti i tij mund të mos jetë në kushte optimale.
Ndiqni pamjet me poshte:

Video