Kuriozitete — October 11, 2017 at 8:26 pm

Dje festoi ditëlindjen por nuk do ta besoni çka bëri sot Vlora Çitaku

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka festuar ditëlindjen duke mbushur 37 vite.

Menjëherë pas ditëlindjes ajo poston një foto duke na treguar se është në top formë dhe ndjehet më mirë se asnjëherë tjetër.

E veshur thjeshtë dhe sportive si dhe me flokët e lëshuar, Vlora duket e mrekullueshme.
Komentet që ajo ka marrë nga ndjekësit e saj kanë qenë të shumta, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen.