Show Biz — October 15, 2017 at 5:01 pm

Dasma e Labit: Nuk do ta besoni se cila këngëtare rrezikoi të binte nga treni(Foto)

Për njërën nga të ftuarat e dasmës së Labit me Qendresën, respektivisht artisten e njohur shqiptare dasma ka mundur të jetë me fatalitet.

Dihet tashme se Labi kishte shkuar për të marr nusen me tren, ndërkohe që miq dhe këngëtarë të shumtë I janë bashkangjitur atiju.

Mirëpo këngëtarja Violeta Kajtazi për pak sa nuk ka rënë nga treni duke u përpjekur të shijoj në maksimum këtë dasmë, derisa mjeti ishte në lëvizje, raporton Prive.