Show Biz

by / on October 7, 2017 at 6:38 pm / in Show Biz

Shyhretja per familjen e saj!

Këngëtarja shumë e mirënjohur Shyhrete Behluli ishte pjesë e emisionit të sotëm 1 Kafe prej Shpisë në RTV21. Gjatë intervistës këngëtarja deklaroi se nuk i pengonin shkrimet e portaleve për të, mirëpo asaj “ia kanë parë sherrin” familja, pasi përveç saj tani po shkruhet shumë edhe për familjen e saj.

Read more ›
by / on October 7, 2017 at 2:45 pm / in Show Biz

A e dini se Meda me parë ishte i fejuar? Por e la gruan për Lulen (Video)

Meda ishte i fejuar me një vajze tjetër deri sa u takua me Lulen, ai u dashurua ne shikim te parë me te dhe tash kanë një familje te mrekullueshme. Meda ketë sekret te jetës e beri publik ne një emision ne RTV 21, ku tha se ata u takuan ne një disko ku po këndonte këngëtari Për videon e […]

Read more ›
by / on October 7, 2017 at 1:03 pm / in Show Biz

Kur Andrra Destani qëndronte në qafë të sheikut arab

Shpesh vendet e Lindjes i bëjnë vizitorët e tyre ithtar të kulturës e veshjes karakteristike që ata kanë ruajtur me shekuj të tërë, përcjell ORAinfo. Edhe për Andrrën dhe Sinanin ka qenë një adrenalinë e tillë vizita e tyre në këto vende. Sinani për më tepër ka veshur kostumin arab, i cili duket se ka përjetuar ndjenjën e të qenurit […]

Read more ›
by / on October 6, 2017 at 7:33 pm / in Show Biz

Bashkëshortja e Blerand Stavilecit shfaqet për herë të parë pas rrahjes (Pamje)

Kanë kaluar më shumë se një muaj kur u sulmua fizikisht bashkëshortja e ish-ministrit Blerand Stavilecit, Vitorja. Sulmuesit e Vitore Stavilecit, kanë mbetur edhe sot ende të panjohur pasi nuk ka persona të arrestuar në lidhje me këtë rast. Por pas këtij sulmi brutal, Vitorja duket që e ka marrë veten dhe tani i është kthyer jetës normale.Magazina.al, ka siguruar […]

Read more ›
by / on October 6, 2017 at 5:29 pm / in Show Biz

HUMB KONTROLLIN MIHRIJE BRAHA, SHIKONI SE ÇFARË I NDODHI ASAJ (VIDEO)

Në javën që shkoi , ishte e ftuar në emisionin humoristik “përrallë me tupan” , i cili u rikthye pas një kohe të gjatë pauze.Ajo së bashku me Naimin, bënë vërtetë një atmosferë të këndshme, por që ishte edhe kamera e fshehur e kurdisur enkas për Mihrijen, ku me të dëgjuar se Naimi ka edhe një djalë jashtë martese, e […]

Read more ›
by / on October 5, 2017 at 10:09 pm / in Show Biz

LAJMI I FUNDIT: ‘Prishen’ Naimi dhe Mihrija, këngëtarja tregon arsyjen (Video)

Mysafirja e parë për emisionin e sontëm ‘Mirage’ ishte Mihrije Braha. Ajo foli për karrierën muzikore dhe jetën private, detaje të cilat nuk i keni ditur. Mihrije Braha na zbuloi detaje interesante nga dasma e kanagjeqi i saj, gjithashtu tregoi se cila ishte arsyeja e ‘prishjes’ me Naimin.Këto dhe shumë përgjigje të tjera interesante mund t’i kuptoni në intervistën e […]

Read more ›