Show Biz

by / on October 12, 2017 at 12:41 am / in Show Biz

Momenti kur Remzie Osmani këndoi në fejesën e djalit bashkë me vëllanë e saj (Video)

Ditë më parë këngëtarja Remzie Osmani e pati një gëzim të madh familjar. Ajo, fejoi djalin e saj Hamzën i cili tashmë ka zgjedhur vajzën me të cilën do ta kaloj jetën dhe ajo është një femër shumë simpatike, shkruan lajmi.net Fejesa është mbajtur nën këngë e hare e nuk ka pasur se sit ë mungoj edhe performanca e zonjës […]

Read more ›
by / on October 11, 2017 at 1:10 pm / in Show Biz

Zbulohet shtëpia e Noizyt që kushton 6.5 milion.. publikohet video (Video)

Disa muaj me pare lidhja e tyre u be publike pas postimeve te saj ne rrjetet sociale ku shihej mjaft e afert me reperin shqiptar,i cili madje edhe gatuante per te..Mirpo pas nje periudhe te gjate heshtjeje nga te dy Noizy mesa duket ka vendosur ta pranoje publikisht lidhjen e tije me Naomi-n vajzen qe i ka rrembyer zemren Si […]

Read more ›
by / on October 11, 2017 at 12:49 pm / in Show Biz

Shpat Kasapi e sos tu e rreh te dashurën, tha se e zura duke me tradhtuar (Video)

Por ja që ka ndodhur. Në një intervistë për televizionin ‘’Tribuna’’ në Kosovë, Shpat Kasapi ka treguar se ka qenë një rast kur ai e ka qëlluar të dashurën e tij pasi ajo e pati gënjyer, dhe e ka tradhtuar…. I ftuar në emisionin “Elite Zone”, këngëtari Shpat Kasapi ka bërë këtë rrëfim tronditës: “E mora në telefon dhe e […]

Read more ›
by / on October 10, 2017 at 11:54 pm / in Show Biz

Pedante Elegante qysh ja ka zanat, Shiko si e kall atmosferën Shyhretja (Video)

Shyhrete Behluli duket se i ka në qejf ahengjet e ndryshme, shkruan “Kosovarja”. Që nga martesa e djalit të saj shumë është përfolur nëpër mediet rozë, nusja e saj Learta. Një nuse me një pamje shumë të mirë. Por, sonte Leartën do ta lëmë që të pushoj pak, ne do të merremi me vjehrrën e saj Shyhreten dhe me rejën […]

Read more ›
by / on October 10, 2017 at 6:53 pm / in Show Biz

‘Hiqja mikrofonin se i duket si akullore’, ‘çoja gruas tate në shtëpi’ (Video)

Gazetarja Fiori Dardha dhe Robert Aliaj kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në mbrëmjen e sotme të “Dance With Me” në televizionin Klan. Debati nisi për dhunën ndaj grave në familjet shqiptare. Ka qenë një fjali e anëtarit të jurisë, Robert Aliaj për çiftin Xheni-Benardi, i cili u shpreh se “të paktën me pëlqen që ju të dy kërceni bashkë sepse […]

Read more ›
by / on October 10, 2017 at 6:16 pm / in Show Biz

E pabesueshme! Remzie Osmani publikon momente intime (Pamje)

Padyshim që fejesa e djalit të Remzie Osmani ka bërë bujë në mediet rozë. Javën e kaluar ai kurorëzoi lidhjen e tij me fejesë, një organizim shumë i madh që ngjasonte sikur një dasmë. Ai u fejua me bukuroshen Gëzime Krasniqi.E së fundmi, Remzie Osmani ka publikuar dy video në InstaStory, momente magjike këto nga fejesa e djalit të saj. […]

Read more ›
by / on October 10, 2017 at 5:11 am / in Show Biz

Befason Lulja me këtë deklaratë për Meden! (Video)

Lulja gruja e Medes ka bere një deklarate interesante ne lidhje se me kënd nuk e lejon burri i saj te ketë shoqëri, e ajo është një këngëtare e njohur. “Atij nuk i pëlqen qe unë te shoqërohem me shumë këngëtare nga estrada jone, por me se shumti i pengon qe une te kem kontakte me Tunen” “Nuk kemi asgjë […]

Read more ›
by / on October 10, 2017 at 5:03 am / in Show Biz

Mihrije Braha befason me deklaratën e saj, ja cka thotë ajo për…(Video)

Mihrije Braha, është njëra ndër këngëtaret e cila është shumë e kërkuar nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme. Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në edicionin festiv të emisionit Express Rozë, ku ka treguar shumë ngjarje që i kanë ndodhur. Se kush ka qenë personi që ia dhuroi 1 milion dollarë për ta kaluar natën me të e mësoni […]

Read more ›
by / on October 10, 2017 at 4:55 am / in Show Biz

E besoni apo jo, Kjo është arsyeja pse Shyhretja nuk flet me Shkurten! (Video)

Njëra ndër këngëtare e muzikës popullore, Shyhrete Behluli e cila ishte e ftuar në emisionin “Kojshia Show” është rrëfyer për jetën e saj private. Shyhretja ka zbuluar shumë gjera nga jeta e saj private, madje ajo ka treguar edhe arsyen se pse nuk flet me Shkurte Fejzën, e cila u përfol shumë në mediat rozë, se cila ishte arsyeja që […]

Read more ›
by / on October 9, 2017 at 8:27 pm / in Show Biz

Befason Shkurte Fejza, shikojeni se çka bëri

Edhe pas 40 vitesh karrierë, si një përvjetor i shënuar, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Shkurte Fejza, vazhdon me po të njëjtën tempo të prduktivitetit në fushën e muzikës. Këngëtarja, është ndër të rrallat që është shquar përherë për projektet me temë patriotizmi e atdhedashurie, por pa i lënë anash edhe ato kushtuar dashurisë, shkruan Kosovarja. Tash së fundi, […]

Read more ›