Show Biz

by / on October 15, 2017 at 4:12 am / in Show Biz

Ja çka thotë Remzia për Vjehrrën e saj, askush nuk e priti këtë! (Video)

Ajo është një nga zërat më të veçantë e më shpërthyes të muzikës popullore, por edhe si karakter është mjaftë e gjallë, shkruan “Kosovarja”.Nëse i keni dëgjuar ndonjëherë këngët e saj, sigurisht e keni vërejtur që as tekstet nuk i ka bash të zakonshme.Remzia nuk i këndon vetëm dashurisë, por edhe problemeve të saj. Në këngën “Burri për 7 gra”, […]

Read more ›
by / on October 15, 2017 at 4:08 am / in Show Biz

Ajo se çka i bëri Shpetim Desku, Leonora Jakupit në emisionin live, do ju çuditë (Video)

Ajo se çka i bëri Shpetim Desku, Leonora Jakupit në emisionin live, do ju çuditë. Këngëtarja Leonora Jakupi është mysafire e kësaj jave tek Shpetim Desku ne emisionin e tij n’Kosovë Show. Emisioni n’Kosovë Show, transmetohet sonte (e dielë) nga ora 20:30 në emisionin First Chanel, njofton Gazeta NewBorn.Po se çka i bëri Shpetimi, Leonores, shikojeni promon e emisionit Ndiqni […]

Read more ›
by / on October 14, 2017 at 4:48 pm / in Show Biz

Shyhrete Behluli e zbulon sekretin, ja çka tregon për burrin e saj (Pamje)

Jemi mësuar që postimet e këngëtares Shyhrete Behluli në Instagram të kenë kryesisht karaktër të punës, sepse zakonisht na njofton për ahengjet dhe projektet muzikore, shkruan Sovrani.info Por kësaj radhe ajo ka publikuar një foto në InstaStory, ku shfaqet së bashku me bashkëshortin e që po duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.Kujtojmë se ka pak kohë që të dy janë […]

Read more ›
by / on October 14, 2017 at 3:53 am / in Show Biz

Shikoni si e kallin atmosferën vajzat Shqiptare me vallen e kajtushkes! (Video)

Vallja e mësipërme njihet ndër shqiptarët si vallja e Katjushkës. Kjo valle është ndër vallet më të pëlqyera për dasma dhe ahengje ndërsa në internet qarkullojnë disa versione të ndryshme Kjo video që po bën xhiron në rrjet kohët e fundit tregon një grup vajzash në një dasëm kërcejn vallen e Kajtushkes, po bën namin në rrjetet sociale. Për më […]

Read more ›
by / on October 14, 2017 at 3:33 am / in Show Biz

Adelina Ismajli kërcimi saj që të le pa fjalë! (Video)

Nisja e sezonit të ri televiziv pritet të sjellë mjaft surpriza në ekranet shqiptare. Një ndër ta do të jetë edhe rikthimi pas një shkëputje të gjatë i këngëtares Adelina Ismajli në skenën shqiptare, por jo me një projekt muzikor.Ajo ka publikuar një video në Youtube duke kërcyer, vallëzimi saj është perfekte, Me këtë vallëzim kjo shihet qartë se ajo […]

Read more ›
by / on October 14, 2017 at 3:15 am / in Show Biz

Çartet Mihrija, Ja çka thotë për Shqiptarët e sodit..(Video)

Këngëtarja e njohur nga Kosova dhe bashkëshorti i saj janë një nga çiftet më jetëgjatë të skenës shqiptare. Ata janë bashkë prej 24 vitesh dhe e kanë mbështetur njëri-tjetrin në çdo hap të karrierës.Ajo në një intervistë në një Tv foli edhe për shqiptarët e sodit, ja cka thotë se sa jan xhelozë ata..Mihrije Braha shpërthen. Shqipëtari të fal gjithcka […]

Read more ›
by / on October 13, 2017 at 3:54 am / in Show Biz

Edona Llalloshi: Nuk e bi punën me ju tutë burrit, veç burri është burrë edhe mundet.. (Video)

Se Edona Llalloshi është njëra nder këngëtaret me te pëlqyera ne estradën ton kjo nuk ka asnjë fije diskutimi, ajo ishte e ftuar ne emisionin PRIVE. Për intervistën 60 sekondshe, Edona Llalloshi pyetet se a i’u frikohet burrit, ajo përgjigjet, “Nuk e bi punën me ju tutë burrit, veç burri është burrë” Shikojeni videon e plotë nga intervistë: VIDEO

Read more ›
by / on October 12, 2017 at 12:38 pm / in Show Biz

Remzie Osmani i bëri të qajnë djalin dhe renë në ditën e fejsës (Video)

Ditën më parë, këngëtarja Remzie Osmani ka fejuarin djalin e saj Hamzën. Edhe fejsa e tij me Gëzimën, ka bërë bujë në rrjetet sociale, ndërsa tani është publikuar edhe video nga fejsa e tyre.Në video shihet se Remzie në një moment ka bërë të qajë djalin dhe renë e saj, kur ka lexuar një letër, transmeton Magazina.alNë një video të […]

Read more ›
by / on October 12, 2017 at 1:19 am / in Show Biz

Kërcimi magjik i kësaj vajze turke po çmend gjithë! (Video)

Kjo është një video e realizuar nga xhirimet e një çifti Turk, e cila ka marrë shumë klikime në internet.Protagonistë të videos të cilët në videoklipin e tyre kanë bërë të mundur dhe mysafirët të argëtohen.Dasmat në Turqi jan të njohura në gjithë vendet si ato europiane ashtu edhe ballkanike. Shikoni videon per me shume:Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke […]

Read more ›
by / on October 12, 2017 at 12:57 am / in Show Biz

Edi Rama kërcim mahnitës me Alketa Vejsiun, si asnjëherë më parë (Video)

Kryeministri Edi Rama është bërë pjesë e pandashme e medias dhe e publikut jo vetëm për faktin që është kryeministri i vendit por edhe për shkak të karakterit të tij prej artisti.E kemi parë si orator i arrirë, piktor i suksesshëm, e sot do t’a shohim edhe duke kërcyer.Në videon e mësipërme mund të shikoni se si Rama bashkë me […]

Read more ›