Show Biz

by / on October 16, 2017 at 4:28 am / in Show Biz

Ky është momenti më i mirë dhe më interesant i dasmës së Labit (Video)

Po vazhdon atmosfera në dasmën e moderatorit Labinot Gashit.Që nga mesdita e sotme, dasma e tyre është duke u përciellur në çdo detaj. Por tani që ceremonia e dasmës po shkon drejt fundit, Labi dhe Qëndresa kanë bërë vallëzimin e parë si dhëndër dhe nuse, transmeton Magazina.al Ky moment ka ndezur edhe më shumë atmosferen në dasmën e tyre, ku […]

Read more ›
by / on October 16, 2017 at 4:22 am / in Show Biz

Lulja nuk mund ta durojë Medën afër kolegeve, kështu i futet në mes

Lulja dhe Meda përfundimisht kryesojnë listën e çifteve më të përfolura të kohës, përcjell ORAinfo. Ata qëndrojnë në këtë listë falë postimeve të shpetshta që i bëjnë në rrjetet sociale, e që për këto pastime kureshtja e publikut gjithmonë është e zgjuar. Ata në çdo aheng shfaqen së bashku, kështu Lulja gjendet gjithmonë mes kënëgtarësh edhe pse vetë nuk i […]

Read more ›
by / on October 16, 2017 at 3:48 am / in Show Biz

Shokon ish e dashura e deputetit kosovar: Me Milaim Zekën kam bërë këtë…(Video)

Anxhelina Shala, e cila kohës së fundit kishte shokuar me deklaratë për një lidhje me njërin prej deputetëve kosovar, ka folur për jetën e saj. Ajo ka treguar edhe një moment se çka kishte bërë me deputetin e Kuvendit të Kosovës, ish-gazetarin Milaim Zekën, shkruan Gazeta NewBorn. Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme: Video

Read more ›
by / on October 15, 2017 at 5:24 pm / in Show Biz

Plaku hallakatet, E kall atmosferën në mes të vajzave në dasëm! (Video)

Këtu ka diçka që nuk shihet zakonisht nëpër dasma: një kërcim në koreografi ku përfshihen fotografët. Gjatë një dasme së fundmi në Kosovë. Spektakli duket në videon 20 minutëshe. Plaku në këtë dasëm e kall atmosferën duke kërcyer në mesin e shumë vajzave, atmosfera është në nivel shumë të mirë dhe perfekte. Shikoni videon e mëposhtme: Video

Read more ›
by / on October 15, 2017 at 5:19 pm / in Show Biz

Morena me lot në sy tregon si është të rritesh pa Nënë..(Video)

“Do ta dedikoja një jetë duke shprehur dashurinë që më mungoi nga ti, dhimbjet pa ty, sakrificat e shumta që të qëndroja e lumtur, edhe pse shtylla kryesore mungoi gjithmonë në shtëpi”.“Bota të fal çdo gjë, por asgjë nuk është me e bekuar se dashuria jote nënë…”. “Ta dedikoj ty nënë, sepse ishe personi që ishe më së paku pjesë […]

Read more ›
by / on October 15, 2017 at 5:01 pm / in Show Biz

Dasma e Labit: Nuk do ta besoni se cila këngëtare rrezikoi të binte nga treni(Foto)

Për njërën nga të ftuarat e dasmës së Labit me Qendresën, respektivisht artisten e njohur shqiptare dasma ka mundur të jetë me fatalitet. Dihet tashme se Labi kishte shkuar për të marr nusen me tren, ndërkohe që miq dhe këngëtarë të shumtë I janë bashkangjitur atiju. Mirëpo këngëtarja Violeta Kajtazi për pak sa nuk ka rënë nga treni duke u […]

Read more ›
by / on October 15, 2017 at 4:58 pm / in Show Biz

Befason Leonora Jakupi nuk shkon në dasmë të Labit (Foto)

Sot në mesin e shumë mysafirëve në dasmën e Labit dhe Qëndresën mungon Leonora Jakupi. Këngëtarja e njohur aktualisht ndodhet në Hungari nga ku edhe po publikon foto në Instastory. Ndërsa miku i saj Labi po e kurorëzon dashurinë disa vjeçare me martesë me Qëndresën. Nuk dihet nëse do të jetë apo jo e pranishme Leonora nesër në ceremoninë e […]

Read more ›
by / on October 15, 2017 at 2:06 pm / in Show Biz

Shpetimi i thotë Lindes: Zoti kame të vra, që je ba femër, Ja reagimi i saj (Video)

Edicioni i kësaj të diele i shout “N’Kosovë Show”, ka mysafirë shumë special. Udhëheqësi i emsionit Shpetim Desku, ka ftuar për këtë të diel tranvestitin shqiptar Linda Rei, shkruan Gazeta NewBorn.Ajo do të jetë për herë të parë në një emision kosovar, ku tregon rrëfimin e jetës së saj se si u bë transeksuale. Po ashtu i ftuar është edhe […]

Read more ›
by / on October 15, 2017 at 4:33 am / in Show Biz

Befason Burdushi! Ja se si bën aksident dy persona pasi folen keq për mua (Video)

Burdushi ishte i ftuar në Elite Zone ku ka treguar ndodhitë e fundit në punën e tij por po ashtu është ndaluar edhe tek Estrada.Ai tregoi se parashikimet e tij për 2016-të dolën të gjithat, duke shtuar se kishte treguar për suksesin e Erës që do e kishte. Ndërsa, përpos kësaj përmendi edhe ata që do të jenë në krye […]

Read more ›
by / on October 15, 2017 at 4:18 am / in Show Biz

Kjo është deklarata e Safetës që preku shum zemrat e shqiptarëve (Video)

Këngëtarja Safete Mustafa, më e madhja e motrave Mustafa, ka bërë padi në Gjykatën Themelore të Prizrenit- Dega Suharekë, për vërtetim pronësie të palujtshmërisë. Pasi i vdiq burri, mes këngëtares dhe kunetërve të saj lindën mospajtime rreth shfrytëzimit të shtëpisë së bashkëshortit.Lidhur me këtë rast me lot në sy ka treguar Safetja. “Me bashkëshortin tim kam jetu 15 vite. 15 […]

Read more ›