by / on October 5, 2017 at 11:40 pm / in Kuriozitete

Kjo eshte vajza nga Peja qe deshiron knaqesi me burra te martuar (Foto)

Nje vajze 24 vjeqare nga Gjilani ka bere nje status interesant ne rrjetin social facebook. Ajo ka shkruar se deshiron mardhenie me burra te martuar. Ajo ka lene edhe numrin e telefonit dhe adresen ne facebook.

Read more ›