Show Biz — October 15, 2017 at 4:58 pm

Befason Leonora Jakupi nuk shkon në dasmë të Labit (Foto)

Sot në mesin e shumë mysafirëve në dasmën e Labit dhe Qëndresën mungon Leonora Jakupi.
Këngëtarja e njohur aktualisht ndodhet në Hungari nga ku edhe po publikon foto në Instastory.
Ndërsa miku i saj Labi po e kurorëzon dashurinë disa vjeçare me martesë me Qëndresën.

Nuk dihet nëse do të jetë apo jo e pranishme Leonora nesër në ceremoninë e dasmës apo jo.Kujtojmë se sot Labi ka shkuar për ta marrë Qëndresën me tren e nesë do të mbahet dasma në qytetin e Prizrenit.